Krmivo pro štěňata Krmivo pro psy granule - krmivo pro psy - eshop
Nabízíme kvalitní granule pro psy značek Taste of the Wild, Nutra gold holistic a Magnusson.

Novinky 2016

Pečené krmivo pro psy Magnusson - část 2
14.12.2012

Magnusson Petfood jako jedna z mála firem na světě používá pro výrobu granulí Meat&Biscuit výhradně čerstvé ingredience, nikoliv moučky. Použitím čerstvých surovin krmivo uchovává přírodní chuť a vůni, které neodolá žádný pes.

Granule Magnusson jsou vyráběna technologií pro minimalizaci rizikoa přetočení žaludku. Krmivo je vyrobeno z čerstvých hrubě namletých krmných komponentů, které se násleně zpracovávají technologií oven-baked. Po snězení se krmivo rozpadá na původní krmné komponenty, které v žaludku nebobtnají a psa nenadýmají. Tím zabraňují torzi žaludku.


Více informací na Magnusson.

Slevnění granulí OliverS
03.12.2012

Vážení zákazníci,
jsme rádi, že Vám můžeme slevnit naše nabízené produkty firmy OliverS PetFood. Slevněné krmení je v průměru cca 7% z předchozí ceny. Doufáme že jsme Vám i Vašim psím kamarádům udělali tímto krokem radost.


Více informací na .

Pečené krmivo pro psy Magnusson - část I
01.12.2012

Granule se zpracovávají technologií "Oven-baked". Jedná se o velice pomalou a šetrnou úpravu v horkovzdušných linkách. Granule se pozvolna pečou za přiměřené teploty, která zachovává přírodní vitamíny, minerální látky a stopové prvky.

Přírodní vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky fungují jako prevence před civilizačními nemocemi. Při civilizačních chorobách lze granule Magnusson použít jako podporu při uzdravení.

Magnusson Petfood byl oceněn certifikačním orgánem jakosti KRAV, který dbá na zpracování a kvalitu surovin bez chemických pesticidů, hnojiv a geneticky modifikovaných organismů.


Více informací na Magnusson.

Spouštíme nový eshop
15.10.2012

Vážení zákazníci, spustili jsme e-shop s krmivem pro psy na nové adrese www.krmivo-drahotuch.cz.
Další roky: