Krmivo pro štěňata Krmivo pro psy granule - krmivo pro psy - eshop
Nabízíme kvalitní granule pro psy značek Taste of the Wild, Nutra gold holistic a Magnusson.
  

MAGNUSSON

Zakladatel společnosti MAGNUSSON Petfood Peter Masgnusson pracuje se psy
a s krmivy pro ně více jak 35let. Základní filozofií Petera Magnussona je krmivo nejvyšší kvality za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším a nejekologičtějším způsobem, jak ke krmivu tak i k životnímu prostředí, klade velký důraz na kvalitní zdroje surovin ze Švédska a na výjimečnou technologii zpracování krmiva bez umělých přísad. Tuto výjimečnou technologii společnost vyvíjela a zdokonalovala s předními evropskými fyziology pro psy spoustu let.
K výrobě krmiva Peter Magnusson používá pouze energii z vodních zdrojů a všechny
obaly jsou recyklovatelné.


Rodinná společnost MAGNUSSON Petfood představuje vzor pro výrobu krmiv pro psy!!!


ZPRACOVÁNÍ

MAGNUSSON Petfood je jediná společnost ve Skandinávii a jedna z mála na světě, která zpracovává krmivo v ,, horkovzdušných troubách" za nízkých teplot po dobu cca. 45minut. Takto zpracované krmivo je časově náročné a proto společnost vyrobí pouze 2-3 tisíce tun ročně, oproti konkurenčním výrobcům, kteří pomocí extruze trvající 2-3 minuty vyrobí 30-60 tisíc tun za rok.

Tato technologie výroby zachovává přirozené vlastnosti surovin a garantuje, že všechny přírodní vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky zůstanou k dispozici ve své původní podobě a v celém původním spektru v organismu psa. Tento proces nezatěžuje trávicí soustavu psa, napomáhá k lepší stravitelnosti a zachovává přírodní chuť a vůni. V krmivu se nepoužívají  žádné potravinářské ani tukové nástřiky pro zlepšení chuti, ani CHEMICKÉ (umělé) vitamíny, doplňky či konzervanty. Díky tomu má krmivo MAGNUSSON menší trvanlivost 8-10měsíců.


SUROVINY

MAGNUSSON Petfood jako jediná společnost na světě používá pro výrobu krmiv výhradně čerstvé hovězí maso, nikoli masové moučky. A zdrojem obilovin je ječmen a celozrnná mouka.

Certifikační orgán kontroly jakosti KRAV - hnutí ekologického zemědělství, která dbá na kvalitu surovin bez chemických pesticidů, hnojiv a geneticky modifikovaných organismů. Přispívá ke zvýšení rozmanitosti ve volné přírodě. A zároveň organizace sddružuje zemědělce, vědce, pedagogy z téměř všech zemí světa. Mezinárodní federace KRAV udělila certifikát jakosti i společnosti MAGNUSSON Petfood.


skylt.jpg